Ми рекомендуємо TYPO3
RUUA
Головна » CMS TYPO3 » Чому TYPO3

Чому TYPO3

Основні аргументи при виборі TYPO3:

  • TYPO3 використовується на великій кількості корпоративних сайтів, включаючи сайтивідомих компаній. Можна знайти приклади використання цієї системи у будь-якій галузі, оскільки вона є дружньою для користувача (редактора чи модератора сайту). Будь-який середній користувач комп'ютера може швидко вивчити й ефективно використовувати TYPO3.
  • Безпека інвестицій. Вибираючи TYPO3 як систему для корпоративного сайту, Ви не прив'язуєтесь до одного програміста, однієї веб-студії або однієї, нехай і великої, компанії-розробника.
  • TYPO3 є системою з відкритим програмним кодом і масовою системою. Тисячі діючих сайтів і більше 1.5 тис. веб-студій працюють із TYPO3, а це значить, розвиток системи буде тривати.
  • TYPO3 поширюється з повним програмним кодом і якісною документацією. При необхідностіможна вносити зміни у код системи.
  • Немає потреби платити за ліцензію - TYPO3 відноситься до вільного ПО й поширюється по ліцензії GPL. Ви сплачуєте лише за послуги з розробки сайту й, якщо потрібно, за підтримку.
  • TYPO3 висуває помірні вимоги до серверного устаткування й програмного забезпечення. Використовує PHP та MySQL, з версії 4.0 забезпечується підтримка Oracle і Postgressql. TYPO3 може працювати на віртуальному Linux (Unix) хостингу стандартної конфігурації й на Windows-Хостингу. У більшості випадків для корпоративного сайту з відвідуваністю в декілька сотень відвідувачів у день буде досить акаунта вартістю в $5- $15 на місяць на віртуальному хостингу.

По набору можливостей TYPO3 є повним і збалансованим рішенням для управління корпоративном сайтом.

Управління декількома сайтами в одному веб-інтерфейсі (з можливістю використання загального контента).

Багатомовність. Можливість вибору моделі багатомовності (або повне дублювання структури сайту на всіх мовах, або незалежні структури сайту для різних мов).

Гнучкість дизайну. Система може бути інтегрована як із строгим корпоративним дизайном, так і з креативним нестандартним дизайном промо-сайтів. Є можливість використовувати шаблони дизайну навіть для окремих блоків контенту або частин сторінки.

Закриті розділи. Можливість мати систему реєстрації клієнтів/партнерів, розділи сайту для клієнтів/партнерів (extranet).Одночасне редагування декількома користувачами. Можливість мати будь-яку кількість редакторів сайту (груп) з гнучким призначенням прав редагування сайту.

Візуальне редагування контенту. Зараз це є обов'язковим в будь-якій системі. TYPO3 пропонує на вибір декілька візуальних редакторів (RTE, HTMLArea, TinyMCE).

Зручна робота із зображеннями (масштабування, зміна яскравості, накладення рамок, відкриття зображення в окремому вікні браузера при натисканні на зменшену копію зображення).

Масштабованість. TYPO3 може ефективно використовуватися як для управління сайтом, який відвідують 70 чоловік в день, так і сайтом з 15 000 зареєстрованих користувачів, або сайтом з піковою відвідуваністю до 20 000 користувачів в годину. Це забезпечено різноманітними механізмами кешування.