Ми вміємо і любимо займатися веб-дизайном
RUUA
Головна » ПОСЛУГИ » Розробка дизайну сайта

Розробка дизайну для сайту

Що таке ефективний веб-дизайн?

Розробка дизайну сайту здійснюється з урахуванням наступних критеріїв, які повинні враховуватись вже при створенні макетів веб-сторінок на початковому етапі:

  • корпоративний стиль;
  • естетичність та вишуканість;
  • юзабіліті (простота та зручність у користуванні сайтом);
  • технологічна досконалість;

Завдання наших дизайнерів полягає в тому, щоб урахувати всі ці аспекти при розробці дизайну сайту.  Вже на цьому етапі наші фахівці приділяють увагу пошуковій оптимізації сайту, що зараз іноді ставиться на перше місце.

Розробка інтернет сайту: наш підхід

Увазі покупця сайту на основі TYPO3 пропонується один або два макети веб-дизайну (більша кількість макетів обговорюється окремо), кожний з яких створюється на підставі вимог і пропозицій замовника.

В результаті клієнт одержує рішення, що має наступні характеристики:

  • естетично вивірений стиль;
  • високий ступінь юзабіліті;
  • пристосованість та оптимізованість під потреби пошукових систем;
  • можливість до розширення функціональності сайту.

Вартість розробки дизайну сайту (входить у пакетні рішення)

Вартість дизайну, замовленого окремо від пакетних рішень становить $100 при замовленні однієї версії та $170 при замовленні двох версій. Покупець пакетів на базі TYPO3 одержує рішення, що відрізняється естетичністю й здатністю залучати й утримувати цільових відвідувачів.

Розробка поліграфічного дизайну: логотипи, фірмовий стиль, дизайн буклетів

Крім розробки професійного веб-дизайну, наша компанія надає послуги зі створення дизайну для поліграфії. Досить часто виникає ситуація, коли в компанії замовника відсутній логотип компанії, а він необхідний для приведення сайту в єдиний корпоративний стиль. Вартість розробки логотипу $200, при цьому строк розробки 1 тиждень. Вартість фірмового стилю залежить від того, яка кількість елементів у нього повинна входити - візитка, фірмовий бланк, конверт, папка, дизайн медіадиска. Вартість усього пакета - від $700, вона може бути зменшена, якщо немає необхідності в продумуванні окремих елементів.

Наші роботи ви можете переглянути в розділі Портфоліо.