Коротко про шаблонізатор TemplaVoila
RUUA
Головна » CMS TYPO3 » Модулі TYPO3 » TemplaVoila

TemplaVoila

Templavoila - альтернативний шаблонізатор для TYPO3. За допомогою Templavoila з HTML-шаблону генерується TYPO3-шаблон без змін у структурі HTML. Процес генерації Templavoila-шаблону (меппінг) являє собою зіставлення областей html-коду і тієї функціональності, яка буде пов'язана із цими областями. Наприклад, один з тэгів буде замінятися на сайті меню, замість іншого тэга буде підставлений елемент контенту. Меппінг виконується за допомогою кліків миші й не потребує навіть знання мови розмітки HTML. Важливою особливістю Templavoila є можливість створення Flexible Content Elements (FCE) - динамічних елементів контенту. Це особливі елементи, які можуть містити в собі більш дрібні структури контенту й розташовувати їх у відповідності зі структурою HTML-шаблону. FCE будуються по тих же принципах, що й Templavoila-шаблони сторінок, створюючи ефект "шаблону в шаблоні". Використання FCE дозволяє надзвичайно гнучко управляти вмістом сторінки:

Templavoila - альтернативный шаблонизатор для TYPO3.

З листопада 2006 року наша веб-студія перейшла на використання цього принципу роботи з HTML-шаблонами, тому всі створювані сайти за замовчуванням вже містять даний механізм генерації TYPO3-шаблонів.

Також можлива реалізація поставлених замовником завдань за допомогою динамічних елементів контенту (Flexible Content Elements).