Скріншоти редактора Typo3
RUUA
Головна » CMS TYPO3 » Вигляд інтерфейсу

Вигляд інтерфейсу

Пропонуємо Вашій увазі набір копій єкрану із внутрішнього інтерфейсу (backend) системи TYPO3, що дасть уяву про концепцію системи, внутрішні модулі й практицу її використання.
(При натисканні на зображення можна побачити збільшену версію в новому вікні).

Внутрішній інтерфейс TYPO3 (TYPO3 BackEnd)

Вид внутрішнього інтерфейсу TYPO3

Внутрішній інтерфейс системи TYPO3 розділений на три основні області (стовпчика): меню системи (ліворуч), дерево сторінок сайту (у центрі) і робоча область (праворуч). Додаткові опції можна знайти в нижній частині вікна для швидкої роботи редактора зі сторінками (створення закладок на сторінки, пошук ID сторінки).

Інтерфейс оптимізований під розширення монітора 1024х768, але може бути налаштований для роботи й при менших значеннях. Крім того, Backend розроблений для швидкого завантаження й роботи в будь-якому браузері (Internet Explorer, Firefox, Opera), а також будь-якій операційній системі (Windows, Mac, Linux, Unix).

Модуль «Сторінка»

Вигляд модуля «Сторінка»

Модуль «Сторінка» - найбільше часто використовуваний для редагування сторінок й контенту на них. При виборі цього модуля (меню "Веб" - "Сторінка") у центральному стовпчику вікна відобразиться архітектура всього сайту у вигляді дерева сторінок, що показує взаємозв'язки між усіма сторінками.
Якщо для редактора сайту задані обмеження по доступу, то він зможе бачити й редагувати тільки ті сторінки, на які встановлені права доступу.

Модуль «Перегляд»

Вигляд модуля «Перегляд»

Даний модуль показує архітектуру всього сайту (центральний стовпчик) і те, як буде відображена окремо обрана сторінка в зовнішньому інтерфейсі (стовпчик праворуч).
Також Ви маєте можливість редагувати інформацію на сторінці, що переглядається.

Модуль «Список»

Вигляд модуля «Список»

Модуль "Список" показує всі блоки контенту, які знаходяться на сторінці. Його зручно використовувати для перегляду, наприклад, записів користувачів, адрес, новин або шаблонів, зв'язаних зі сторінкою. Деякі модулі, такі як гостьова книга, зберігають записи в спеціальних сторінках або системних папках. Даний модуль ідеально підходить для перегляду й редагування такого роду записів.

Модуль «Доступ»

Вигляд модуля «Доступ»

Контроль доступу в TYPO3 здійснюється на декількох рівнях. Крім доступу, обумовленого для модулів, таблиць, полів таблиць, будь-яка сторінка має так звану групу власника й права для кожної з них. Права доступу на сторінки можуть бути також встановлені адміністратором у цьому модулі.

Модуль «Список файлів»

Вигляд модуля «Список файлів»

Модуль керування файлами є складовою частиною системи. Ви можете "змонтувати" (створити відповідний запис в TYPO3) будь-який шлях на сервері, а потім дозволити певним користувачам або групам користувачів внутрішнього інтерфейсу (Backend) зберігати файли у відповідних папках.
Файли можуть бути завантажені, перейменовані, скопійовані, переміщені, вилучені й навіть відредаговані онлайн. Якщо папка містить малюнки, то можна задати відображення маленьких мініатюр для цих зображень. Крім того, поруч із назвою файлу відображається інформація про розмір, дату завантаження й тип файлу.

Модуль "Налаштування"

Вигляд модуля "Налаштування"

Дозволяє редагувати деякі персональні дані користувачів внутрішнього інтерфейсу (BE Users). А саме: ім'я користувача, адресу електронної пошти, пароль, мови (доступно більше 40 мов) і налаштування виду адміністративного інтерфейсу.

Розглянуті модулі входять в базову установку системи TYPO3. Тому, замовивши цю систему, ви одержите всі ті переваги й інструменти по роботі з сайтом, про які йшла мова вище.