Налаштуванная модуля гостьової книги
RUUA
Головна » CMS TYPO3 » Модулі TYPO3 » Гостьова книга

Гостьова книга

Даний модуль дозволяє відвідувачам сайту залишати повідомлення на спеціальній сторінці. Записи відображаються один за одним із сортуванням по даті створення й розбивкою на сторінки. Крім списку повідомлень на сторінці є форма, за допомогою якої користувач і здійснює додавання свого відгуку. Вона містить стандартні поля, наприклад – ім'я, email, текст повідомлення, адреса домашньої сторінки й т.п., а також кнопку "Додати" для створення запису в гостьовій книзі. Якщо не всі обов'язкові поля форми були заповнені, то з'явиться повідомлення про помилку й користувачу буде запропоновано заповнити відсутню інформацію.

Усі повідомлення з гостьової книги доступні для адміністратора сайту через адмінку. Тобто в будь-який час він може змінити, видалити, створити, сховати те або інше повідомлення гостьової книги, якщо при їхньому створенні були порушені якісь правила – будь то розміщення реклами, або нецензурних висловлювань.

Оскільки модуль гостьової книги - інтерактивний елемент сайту, то відповідно він вимагає періодичного спостереження і, якщо потрібно, модерування адміністратором.

Для модуля гостьової книги можуть бути встановлені деякі доповнення:


  • дублювання нового повідомлення в гостьовій книзі на електронну адресу адміністратора, щоб той був у курсі всі змін без необхідності щоразу заходити на сайт;
  • використання в тексті повідомлення смайлів і простого виділення букв жирним, курсивом, підкресленням, а також додавання посилань;
  • наявність спеціального коду підтвердження, який потрібно вводити щоразу при створенні нового відгуку в гостьовій книзі (для запобігання публікації повідомлень від спам-роботів).