Допоможемо налаштувати TYPO3
RUUA
Головна » CMS TYPO3 » Модулі TYPO3 » Модуль "питання-відповідь"

Модуль "питання-відповідь"

На багатьох сайту можна зустріти сторінки, на яких розташовується список питань, що найбільш часто задаються, разом з відповідями на них. Метою такого блоку, як правило, слугує донесення до користувача (клієнта або можливо потенційного замовника) якихось нюансів тої чи іншої проблемної області, або роз'яснення якихось типових питань.
Є 2 шляхи реалізації даного завдання: заповнити сторінку звичайним контентом, при цьому самостійно розставляючи посилання на відповіді, або використовувати спеціальний модуль.

До переваг модуля "питання-відповідь" можна віднести:

1. Незалежність дизайну від контенту – користувачу не слід думати, яким чином вставити текст на сайт, щоб він вписувався в загальний стиль саме так, як передбачено в шаблоні. Потрібно тільки додати текст питання, відповіді в спеціальній формі й зберегти зміни – куди вже простіше!

2. Виключення помилок при формуванні посилань. Якщо, допустимо, у вас є більше 20-ти питань, то ви спокійно можете заплутатися в процесі встановлення зв'язків між ними й відповідями. Модуль гарантує відсутність неправильних посилань!

3. Можливість вибору двох видів відображення для даного модуля.

  • стандартний стиль – спочатку розташовується список питань із посиланнями на відповіді, а далі безпосередньо самі відповіді. Користувач натискає на потрібне питання й попадає на частину сторінки з відповідною відповіддю.
  • динамічний стиль – на сторінці відображається тільки список питань, коли користувач натисне по одному з них, на сторінці відразу ж відобразиться потрібна відповідь. Виглядає оригінально.